NETRAL ELEKTRİK 95 Görüntülenme

NETRAL ELEKTRİK

Kuruluşundan bu yana faaliyet gösterdiği enerji sektöründe sürekli gelişime odaklı yenilikçi şirket yapısı ile ulusal ve uluslararası arenada adından övgüyle söz ettirmeyi başaran Netral Elektrik  hizmette yüzde yüz müşteri memnuniyetini, üretimde  daima mükemmeli hedefleyen bir yönetim anlayışına sahip olup bulunduğu pozisyonun kendisine yüklediği sorumlulukların bilinci ile hareket ederek ilişkilerinde daima güveni ön planda tutmaktadır.

Sahip olduğu uluslararası standartlardaki ürün ve sistem belgeleri ile kendini kanıtlamış ürünler sunan üretim hattı, güçlü, modern ve yüksek teknolojili makina parkı, benimsediği iş ahlakı ve etik kuralları, sürdürülebilir kalite anlayışını daima en üst düzeye taşıyan kurum kültürü, gerçekleştirdiği yatırımlar ve yüksek üretim teknolojisi ile başarı basamaklarını durmaksızın tırmanmaya, gelişirken geliştirmeye ve yaptığı işlere değer katmaya devam etmektedir.

Ar-Ge sürecinden satış sonrası desteğe kadar çözüm ortaklarına daha iyi, daha kaliteli ve daha yenilikçi ürün sunabilme vizyonu ile alanında bölgenin lider markası olan Netral 3 kıtaya ve 20'yi askın ülkeye yayılan geniş pazar ağına hızlı ve sorunsuz ürün akışı sağlayabilmektedir.

Bizimle iletişime geçin

AOSB Kariyer

“Sanayicilerimize yeni ve faydalı hizmetler sunmak adına, inovatif çözümler ile doğru adımlar atarak AOSB Kariyer Projesi’ni hayata geçirdik. Bu projede, vizyonumuz olan ‘’Sanayicilerin kendilerini farklı hissedecekleri, yenilikçi bir OSB olmak’’ düşüncesinden ilham aldık. İş arayanların öz geçmişlerini oluşturup, kendilerine en uygun işi bulabilecekleri; işverenlerin ise iş gören ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri bu platformda, istihdamı ve sanayicilerimizin memnuniyetlerini artırmayı hedefliyoruz.”

İletişim

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Bulvarı No 6 / Z-22 İŞKUR Hizmet Noktası

Ahmet KILIÇ
İş ve Meslek Danışmanı
İŞKUR Hizmet Noktası Sorumlusu
ahmet.kilic1@iskur.gov.tr