Gizlilik ve Kullanım Şartları

gizlilik

Aday Gizlilik Prensipleri

Aosbkariyer.org’un, bir insan kaynakları ve kariyer sitesi olarak, temel ilkesi aday gizliliğine verdiği önemdir. Amacımız, tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratabilmektedir.

Aosbkariyer.org’ta özgeçmiş formunu dolduran adayların bilgileri (iletişim numaraları, e-posta adresi vb) Aosbkariyer.org’ üye olan seçkin kuruluşlar ile paylaşılmaktadır. Çalıştığınız firma eğer Aosbkariyer.org üyesi ise ve özgeçmişinizin bu firma tarafından görülmesi muhtemel bir durumdur, bu sebeple çalıştığınız firmanının özgeçmişinizi görüntüleyebileceğini lütfen unutmayınız.

Bir insan kaynakları sitesi olan Aosbkariyer.org’un veritabanı adayların özgeçmişlerinden oluşmaktadır. Sisteme kaydettiğiniz özgeçmişleriniz kayıtlı herhangi bir firma tarafından görüntülenebilecektir.

Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaştığınız takdirde özgeçmişinizi istediğiniz zaman veri tabanından silebilirsiniz.

Kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Eğer site üzerinde işlem yaparken sizin şifrenizle sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alırsanız, sisteme tekrar giriş yaparak derhal şifrenizi değiştiriniz. Şifre değişikliği için “Kariyerim” sayfalarınıza giriş yaparak Ad, soyad, e-posta ve şifre bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayan “Üyelik Bilgilerim” linkini tıklayınız.

Güvenliğiniz için, kendi bilgisayarınız dışında bir bilgisayar ile giriş yaptığınızda tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra “Çıkış” butonunu tıklamanızın aday gizliliğinizi korumak açısından oldukça önemli olduğunu hatırlatırız. Aosbkariyer.org’un en değer verdiği prensibi olan Aday Gizliliği konusunda bütün çabalarımıza karşın olumsuz bir durumla karşılaşırsanız, lütfen bu konuyu yetkililere bildiriniz. Aosbkariyer.org, üyelerinin kişisel bilgilerini Aosbkariyer.org’un sunacağı kampanya hizmetleri konusunda kendilerine bilgi vermek (e-posta, bülten gibi) amacıyla kullanabilir. Üye bahsi geçen tanıtımların kendisine ulaştırılmasını istemez ise dilediği zaman gelen e-postaların altındaki abonelikten çıkmak istediğini belirten linke tıklayarak Aosbkariyer.org’tan e-posta gönderilmemesini sağlayabilir.

Aosbkariyer.org’a duyduğunuz güven için çok teşekkür ederiz.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü

Adres: Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü Binası OSB Çukurova Caddesi
No.:4 (Ceyhan Yolu Üzeri 25 Km) Sarıçam / ADANA

Tel: +90 322 394 54 54
Fax: +90 322 394 32 18

 

gizlilik (1)

Genel Koşullar

Bu bölüm Aosbkariyer.org’un genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kısmen ve/veya tamamen kabul etmiyorsanız, Aosbkariyer.org’u herhangi bir amaçla kullanmayınız.

Kariyer.net, bu sayfalarda belirtilen genel koşulları dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. Aosbkariyer.org’un www.aosbkariyer.org adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle www.aosbkariyer.org adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğiniz kabul edilir.

Kopyalama

Aosbkariyer.org ticari amaçlarla olmamak koşulu ve sadece kendiniz tarafından kullanılmak şartı ile bir kereye mahsus olmak üzere, sitede belirtilen bilgilerin kopyalanmasına izin verir.

Aosbkariyer.org içeriğinde yer alan bütün bilgilerin, yazıların, logoların, grafiklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü görsel ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde ve/veya başka bir mecrada yazılı, sözlü ve/veya elektronik olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü şekilde yayınlamak ve/veya Aosbkariyer.org’un haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya yazılımın kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan yazılım, görsel ve tasarımların her türlü hakkı Aosbkariyer.org’a aittir.

 

Kullanım

Bu site herkese açıktır. Yalnızca aşağıdaki hallerde, Aosbkariyer.org sitenin kullanımını geçici ve/veya sürekli olarak engelleyebilir:

Yanlış, düzensiz, eksik ve/veya yanıltıcı bilgi ve/veya uygun olmayan fotoğraf içeren özgeçmişin siteye kaydedilmesi halinde,

Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel ve/veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve/veya üyelik satış formasyonları gibi bilgilerin ilave edilmesi halinde,

Diğer bir şahıs ve/veya kurum tarafından ilan edilen her türlü bilgi, görsel ve/veya logonun silinmesi tahrif edilmesi ve/veya değiştirilmesi halinde,

Internet Sitesi Güvenlik Kuralları

Belirtilen güvenlik kurallarına kısmen ve/veya tamamen uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi, kişiler ve/veya kurum, kurumlar hakkında Aosbkariyer.org’un her türlü kanuni hakkı saklıdır.

Kullanıcıların diğer özgeçmiş bilgilerine girme çabaları ve/veya sitenin genel güvenliğini tehdit edecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı çalışmalar,

Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı faaliyetler,

Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma,

Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve/veya sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari ve/veya kişisel elektronik postanın yollanması gibi.

Aosbkariyer.org’un Sorumlulukları;

Aosbkariyer.org, site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat Aosbkariyer.org’a aittir.

Özgeçmişini sitede bulunduran kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

Aosbkariyer.org bir işveren değildir; sitede yer alan özgeçmişler Aosbkariyer.org’un sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

Aosbkariyer.org, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir. Aosbkariyer.org özgeçmişinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

Aosbkariyer.org’u tercih ederek bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ederiz.

AOSB Kariyer

“Sanayicilerimize yeni ve faydalı hizmetler sunmak adına, inovatif çözümler ile doğru adımlar atarak AOSB Kariyer Projesi’ni hayata geçirdik. Bu projede, vizyonumuz olan ‘’Sanayicilerin kendilerini farklı hissedecekleri, yenilikçi bir OSB olmak’’ düşüncesinden ilham aldık. İş arayanların öz geçmişlerini oluşturup, kendilerine en uygun işi bulabilecekleri; işverenlerin ise iş gören ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri bu platformda, istihdamı ve sanayicilerimizin memnuniyetlerini artırmayı hedefliyoruz.”

İletişim

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Bulvarı No 6 / Z-22 İŞKUR Hizmet Noktası

Ahmet KILIÇ
İş ve Meslek Danışmanı
İŞKUR Hizmet Noktası Sorumlusu
ahmet.kilic1@iskur.gov.tr