Mühendis 483 Görüntülenme1 Başvuru

Adana Organize sanayide bulunan fabrikamıza-Çizim programlarına ve İngilizceye hakim-Aktif sürücü ve seyahate mani hali olmayan-Endüstriyel havalandırma sistemleri üretimi ve uygulamaları konusundaen az 5 yıl deneyimli mühendis alınacaktır.-İsteklilerin hedef ücret talepleri ile birlikte Fotograflı CV’lerini info@unveren.com.tradresine göndermelerini rica ederiz.

Yabancı Dil

İngilizce

Pozisyon Seviyesi

Yönetici Adayı

Yaka Kodu

Beyaz Yaka

Cinsiyet

Farketmez

Askerlik Durumu

Yapıldı

Eğitim Seviyesi

Lisans, Yüksek Lisans

Firma Sektörü

ENDÜSTRİYEL HAVALANDIRMA

Bu İlanı Paylaş

Firmamız 1950 Yılında Merhum MİTHAT ÜNVEREN Tarafından kurulmuştur.

1977 Yılından itibaren A.ALİ ÜNVEREN tarafından yönetilmektedir

Çok uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermekte olan şirketimiz, araştırma ve ürün geliştirme faaliyetlerini sürekli hale getiren sistemi şirket felsefesi olarak benimsemiştir.

Şirketimizin profesyonel kadrosunun üstün hizmet kalitesi, müşterilerimizin soru ve taleplerinien hızlı şekilde cevaplandırmaları, mükemmel ürün kalitemiz, kısa teslim sürelerimiz, sonderecede rekabetçi fiyatlarımız müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Fabrikamız Adana hava alanına 15 dakika, limana 40 dakika mesafededir ve kara-hava-denizyolu ile nakliye ekonomik fiyatlarla mümkün olabilmektedir.

Üretimini yaptığımız başlıca ürün gruplarımız;

**Egzoz gazı emme sistemleri

**Kaynak dumanı emme ve filtre sistemleri

**Toz emme ve filtre sistemleri

**Yağ buharı emme ve filtre sistemleri

**Havalandırmalı çalışma masaları

**Flexible kanallar ve hortumlarBizimle iletişime geçin
Ünveren Hava Sistemleri San.ve Tic.A.Ş. firmasına ait diğer ilanlar

AOSB Kariyer

“Sanayicilerimize yeni ve faydalı hizmetler sunmak adına, inovatif çözümler ile doğru adımlar atarak AOSB Kariyer Projesi’ni hayata geçirdik. Bu projede, vizyonumuz olan ‘’Sanayicilerin kendilerini farklı hissedecekleri, yenilikçi bir OSB olmak’’ düşüncesinden ilham aldık. İş arayanların öz geçmişlerini oluşturup, kendilerine en uygun işi bulabilecekleri; işverenlerin ise iş gören ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri bu platformda, istihdamı ve sanayicilerimizin memnuniyetlerini artırmayı hedefliyoruz.”

İletişim

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Bulvarı No 6 / Z-22 İŞKUR Hizmet Noktası

Ahmet KILIÇ
İş ve Meslek Danışmanı
İŞKUR Hizmet Noktası Sorumlusu
ahmet.kilic1@iskur.gov.tr